کاغذ سابلیمیشن دلوکس

این نکته که فکر کنید هر چه کاغذ سابلیمیشن ارزان‌تری بخریم به نفع ما خواهد بود و بیشتر سود خواهیم کرد کاملا اشتباه می‌باشد. متاسفانه این اشتباه رایجی است که علی الخصوص دوستانی که به تازکی کار خود را در زمینه چاپ سابلیمیشن شروع کرده‌اند مرتکب می‌شوند. اما در نهایت خواهند دید که کیفیت کار ایشان مناسب نیست و موجب می‌گردد یا ضایعات افزایش یابد یا مشتری نسبت به محصول چاپی نهائی که تحویل می‌گردد راضی نباشد و این نکته بسیار حائز اهمیت می‌باشد که در نهایت رضایت مشتری شرط ماندگاری ما در بازار خواهد بود. بیراه نیست اگر بگوئیم کاغذی که در چاپ سابلیمیشن استفاده می کنید از هر بخش دیگری در این چاپ مهم تر است. این اهمیت تا این حد می‌باشد که بدانید کاغذ مورد استفاده حتی از جوهر سابلیمیشنی که استفاده می کنید بسیار مهم‌تر می‌باشد.
بسیاری از همکارانی که به تازگی کار خود را شروع نموده‌اند با ما تماس می‌گیرند و عنوان می‌کنند که کیفیت چاپ خوب نمی‌باشد و گمان می برند که مشکل در دستگاه و یا دما و زمانیست که استفاده می‌کنند اما وقتی موضوع بررسی میشود مشخص می‌گردد که اشکال از کاغذیست که مورد استفاده قرار داده اند و کیفیت چاپ آنها افت داشته است. معمولا هم مجبور می‌شوند چندین تست انجام دهند و محصولات مختلفی را امتحان کنند و دچار خسارت گردند تا متوجه این موضوع شوند. بنابراین اگر فکر می کنید با استفاده از کاغذهای دیگر بیشتر سود می‌کنید کاملا در اشتباه هستید.
از مهم ترین ویژگی کاغذ دلوکس که توسط مشکات بفروش میرسد غلظت رنگ مشکی می‌باشد. با استفاده از کاغذهای معمولی و یا کوتد شما هیچگاه رنگ مشکی صد در صد نخواهید داشت و همیشه رنگ شما بور خواهد گردید و یا به سمت رنگ سبز لجنی تمایل پیدا می‌کند. علت وجود چنین اشکالی عدم انتقال رنگ در کاغذهای متفرقه و ارزان می باشد. در کاغذهای ارزان رنگ بطور کامل از روی کاغذ به روی محصول منتقل نمی‌گردد بنابراین تیرگی به حد مناسب نخواهد رسید و البته به همین دلیل رنگ‌های دیگر نیز ممکن است به شبیه به رنگ اصلی نبوده و به سمت رنگ‌های دیگر متمایل شوند. اگر یک بار کاغذهای دلوکس را تست کنید به میزان تفاوت و اثرگذاری آن روی چاپ پی خواهید برد.
این اطلاعاتی که اکنون براحتی در اختیار شما قرار می گیرد طی آزمایش و خطاهای بسیار بدست آمده است و طی مدت‌ها تست کردن کاغذهای مختلف ما به این نتیجه رسیده‌ایم. اکنون نیز بی دردسر آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما نیز با مشکلات کمتری کار خود را شروع کنید و یا در صورتی که نقصی در چاپ شما پدید آمده است علت بخشی از آن را متوجه گردید.
 کاغذ دلوکسی که ما برای چاپ سابلیمیشن به شما ارائه می دهیم از هر نظر کیفیت چاپ شما را تضمین خواهد نمود و بیشترین میزان انتقال رنگ را خواه داشت. اما دو نکته در مورد این کاغذ وجود دارد. اول اینکه حتما باید در محیطی قرار داشته باشد که صاف باشد و خمیده نگردد چون در صورت خمیدگی در هنگام پرینت به مشکل برخواهد خورد. نکته دوم اینکه کاغذ دارای پشت و روی متفاوتی می‌باشد و در صورتی که به اشتباه پشت کاغذ پرینت گرفته شود به هیچ عنوان نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت. اما در صورتی که این موارد رعایت گردد شما بهترین کاغذ موجود در بازار را در اختیار خواهید داشت که کمک شایانی به سهولت انجام چاپ و کیفیت و رنگ های شما خواهد گذاشت.